I agree

Career

Aktualne rekrutacje

Spółka należąca do grupy kapitałowej TAN-VIET zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Łęgowo k/ Pruszcza Gdańskiego

Numer referencyjny: PM/08/2017

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu, (rozładunek, załadunek, konfekcjonowanie);
  • obsługa wózka widłowego;
  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu;
  • zapewnienie porządku w magazynie;
  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową;

Nasze oczekiwania:

  • posiadania uprawnień na prowadzenie wózków widłowych;
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze wózków widłowych;
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • nastawienia na pracę zespołową;

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę w dynamicznym zespole.

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną do dnia 22.10.2017 r. z podaniem odpowiedniego numeru referencyjnego na adres praca@tan-viet.com.pl .

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia jedynie na wybrane oferty pracy.

www.tan-viet.com.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

                                                                    Technolog piekarnictwa i cukiernictwa

                                                                             Miejsce pracy: Zabrze

                                                                   Numer referencyjny: TPC/06/2017/Zabrze

  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • nadzór technologiczny nad procesem produkcji,
  • zapewnienie najwyższej jakości produkowanych wyrobów;

  • wykształcenie na poziomie wyższym (preferowane z zakresu technologii żywności ),
  • wiedza i doświadczenie z zakresu technologii piekarskiej i cukierniczej- min 3 lata,
  • znajomość rynku piekarniczo-cukierniczego,
  • praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, Internet),
  • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, doświadczenia, umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres praca@tan-viet.com.pl do dnia 22.10.2017 r. z podaniem odpowiedniego numeru referencyjnego.

See our new products

Sushi Set
317g TOKYOTO

Lunch box with meat - Thai Style Chicken
179g VIFON

Konjac noodles - rice grains
270g TAOTAO

Hot and sour gluten free instant rice noodle
60g VIFON