Our website uses pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
I agree

22.03.2018

Michel Moran. Mapa Smaków

Już od najbliższej środy (28.03.2018 r.) Michel Moran zabierze widzów na kulinarną podróż po Wietnamie. Odwiedzi dwanaście miast w poszukiwaniu prawdziwych smaków azjatyckiej kuchni. W ośmiu odcinkach zapozna widzów z kulinarnymi symbolami oraz spuścizną kolonializmu w Wietnamie. Sprawdzi, czym smakują rzeki i morza oraz czy Wietnam to naprawdę kraj ryżu, herbaty i kawy. Udowodni, że może on być rajem nie tylko dla turystów ale też dla wegetarian. Razem z mieszkańcami odwiedzi lokalne targi i ulubione bary, żeby sprawdzić, co i jak jadają lokalsi w tym regionie świata.

Po powrocie do Polski, razem z zaproszonymi gośćmi, będzie próbował pomieszać smaki typowe dla Wietnamu ze smakami ulubionymi przez Polaków. Do studia zaprosi czołowych polskich blogerów, którzy postarają się zaskoczyć Michela i przygotować tradycyjne polskie dania z nutą orientu.

Aby zachęcić do oglądania programu, firma Tan-Viet International S.A. przygotowała konkurs dla widzów, w którym do wygrania jest voucher na wycieczkę do Wietnamu dla dwóch osób i wiele innych nagród.

Zachęcamy do odwiedzenia strony programu Mapa Smaków Michel Moran gdzie w każdą środę pojawiać się będą nowe odcinki, oraz dostępnych jest bardzo dużo materiałów dodatkowych z ciekawostkami z Wietnamu a także regulamin konkursu.

See our new products

Lunch box with meat - Thai Style Chicken
179g VIFON

Tom Yum Flavour Instant Noodle Soup (Hot)
70 g VIFON

Konjac noodles - rice grains
270g TAOTAO

Hot and sour gluten free instant rice noodle
60g VIFON