Rozumiem

Kariera

Aktualne rekrutacje

TAN - VIET International S.A. - spółka działająca na krajowym i międzynarodowym rynku spożywczym

zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy

Numer referencyjny: PH/O/11/2017

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie podległymi klientami na wskazanym obszarze sprzedaży w szczególności:

  • obsługę i rozwój klientów na podległym terenie,
  • aktywną sprzedaż produktów z portfolio firmy do klientów,
  • realizację planów sprzedażowych,
  • analizę rynku detalicznego na podległym terenie,
  • budowanie długofalowych kontaktów z klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • minimum 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku: Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG,
  • znajomości rynku detalicznego na podległym terenie,
  • umiejętności pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych kontaktów,
  • silnej motywacja do pracy, dynamizmu w działaniu oraz zdolności negocjacyjnych,
  • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • dobrej organizacji czasu pracy oraz systematyczności,
  • prawo jazdy kat. B.

W zamian oferujemy:

  • możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami,
  • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji,
  • samochód oraz telefon służbowy,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać pocztą elektroniczną do dnia 17.12.2017 r. z podaniem odpowiedniego numeru referencyjnego na adres praca@tan-viet.com.pl.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia jedynie na wybrane oferty pracy.

www.tan-viet.com.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

                            Spółka należąca do grupy kapitałowej TAN-VIET zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

                                                                    Technolog piekarnictwa i cukiernictwa

                                                                             Miejsce pracy: Zabrze

                                                                   Numer referencyjny: TPC/06/2017/Zabrze

  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • nadzór technologiczny nad procesem produkcji,
  • zapewnienie najwyższej jakości produkowanych wyrobów;

  • wykształcenie na poziomie wyższym (preferowane z zakresu technologii żywności ),
  • wiedza i doświadczenie z zakresu technologii piekarskiej i cukierniczej- min 3 lata,
  • znajomość rynku piekarniczo-cukierniczego,
  • praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, Internet),
  • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, doświadczenia, umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres praca@tan-viet.com.pl do dnia 17.12.2017 r. z podaniem odpowiedniego numeru referencyjnego.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

ZOBACZ NASZE NOWOŚCI

Zestaw do Sushi - Sushi set
317g TOKYOTO

Lunch box z mięsem - Kurczak w stylu tajskim
179g VIFON

Konjac noodles - ziarenka
270g TAOTAO

Zupa bezglutenowa o smaku ostro - kwaśnym
60g VIFON