Strona używa plików cookies, więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.
Rozumiem

Nasi partnerzy


Firma TAN-VIET od początku działalności kładzie silny nacisk na ciągły rozwój i doskonalenie systemu logistycznego przedsiębiorstwa. Jednym z podstawowych elementów systemu jest sieć dystrybucji, kształtowana przy udziale przedstawicieli handlowych i we współpracy z największymi hipermarketami, supermarketami oraz hurtowniami spożywczymi na terenie całego kraju. Dzięki dobrze zbudowanej sieci dystrybucji TAN-VIET dociera ze swą ofertą do ponad 90% sklepów w całej Polsce.

Naszymi klientami są

NAJWIĘKSZE SIECI HIPERMARKETÓW I SUPERMARKETÓW, MIĘDZY INNYMI:


PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI:

Firma TAN-VIET zatrudnia obecnie 60 handlowców działających na terenie całego kraju. Współpracują oni z nowoczesnym i tradycyjnym kanałem dystrybucji w całej Polsce. Aby rozpocząć współpracę z firmą TAN-VIET wystarczy zadzwonić pod jeden z wybranych numerów. Pracownik niezwłocznie skontaktuje się z Klientem, pomoże nawiązać współpracę oraz złożyć zamówienie.

ZAPLECZE LOGISTYCZNE:

Dzięki współpracy z najlepszymi firmami logistycznymi produkty oferowane przez TAN-VIET mogą być dostarczone w każdy zakątek świata szybko i bezpiecznie. Główni partnerzy firmy TAN-VIET w dziedzinie logistyki to: Uni-Logistics Sp. z o.o., ROHLIG SUUS Logistics SA, Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o., DB Schenker, Raben.

ZOBACZ NASZE NOWOŚCI

VIFON PHO GA - zupa o smaku kurczaka w stylu wietnamskim
60g VIFON PREMIUM

Ramen - zupa o smaku sosu sojowego z wakame kubek
60 g VIFON PREMIUM

Zupa o smaku owoców morza w stylu tajskim
67 g VIFON PREMIUM

VIFON PHO BO - zupa o smaku wołowiny w stylu wietnamskim kubek
60 g VIFON PREMIUM