Strona używa plików cookies, więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.
Rozumiem

23-03-2015

Sos słodko-pikantny chili TaoTao – nr 1 w Polsce wśród orientalnych sosów chili

Słodki smak przełamany pikanterią czerwonych papryczek chili stanowi o unikatowym charakterze przyprawionych potraw sosem TaoTao. 

Sos chili, mimo że wielu zapewne tradycyjnie kojarzy się zdaniami kuchni azjatyckiej, ma jednak wszechstronne zastosowanie i świetnie sprawdza się również jako dodatek urozmaicający codzienne eksperymenty kulinarne.

Idealnie spisuje się w towarzystwie pieczonych mięs, warzyw, ryb, szaszłyków, sałatek, makaronów, kanapek, pizzy, potraw z grilla, a nawet dań typu fast food - wystarczy odrobina, by nadać naszej strawie świeży, niebanalny smak. Świetnie sprawdza się jako marynata. Zastosujcie go jako dip do nachosów lub chipsów a nawet dodatek do serów, zwłaszcza pleśniowych – wtedy poznacie pełnię jego możliwości i walorów.

Sos słodko-pikantny TaoTao to lider kategorii sosów orientalnych chili*. Jako NUMER 1 w Polsce otwiera stawkę dla kolejnych sosów chili, których w gamie TaoTao jest kilka, a każdy z nich ma wyjątkowy charakter. Oprócz klasyków – słodkiego i słodko-pikantnego sosu chili, spróbujcie innych wariantów: czarnego, z ananasem, z cytryną, z limonką i kolendrą oraz czosnkowego sosu chili i sosu pomidorowego z chili. Setki tysięcy świadomych Konsumentów nie mogą się mylić wielokrotnie sięgając po te wyróżniające się jakością, oryginalnością i smakiem produkty.

W 2014 roku przeprowadzony został test, w którym prawie 1000 osób miało możliwość bezpłatnie wypróbować i zrecenzować sos słodko-pikantny chili TaoTao. Lider sosów chili zebrał aż 96% pozytywnych ocen**.

Marka TaoTao to zdecydowany lider na rynku sosów orientalnych i makaronów orientalnych w Polsce od wielu lat*. W portfolio produktów tej marki, obok sosów chili znaleźć można m.in. inne sosy orientalne, w tym sojowe, makarony ryżowe, pszenne i chiński, marynaty, warzywa, owoce, grzyby, przekąski oraz dodatki kulinarne, które doskonale odzwierciedlają jej orientalny charakter. Produkty te, przy zachowaniu wysokiej jakości oraz optymalnej ceny, są najczęściej wybierane przez konsumentów i gwarantują wiele inspiracji oraz kulinarną satysfakcję.

* dane za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, kategoria sosów orientalnych i makaronów orientalnych, okres zagregowany II 14 – I 15

** dane za TestMeToo, VIII 2014, raport z badania, https://testmetoo.com/raport/taotao/sos-slodko-pikantny-200/#avatars-list 

ZOBACZ NASZE NOWOŚCI

VIFON PHO GA - zupa o smaku kurczaka w stylu wietnamskim
60g VIFON PREMIUM

Ramen - zupa o smaku sosu sojowego z wakame kubek
60 g VIFON PREMIUM

Zupa o smaku owoców morza w stylu tajskim
67 g VIFON PREMIUM

VIFON PHO BO - zupa o smaku wołowiny w stylu wietnamskim kubek
60 g VIFON PREMIUM