Strona używa plików cookies, więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.
Rozumiem

4-1-2016

Kampania medialna VIFON Łatwe zupy!

Już po raz kolejny marka VIFON wchodzi dynamicznie w nowy rok! Startujemy z kampanią medialną!

Oprócz zup standard 70 g i linii zup Premium, hitem kampanii jest nowy produkt w portfolio marki - VIFON Kurczak Pikantny, czyli zupa błyskawiczna o mega ostrym smaku, bezpośrednia odpowiedź na wskazówki i potrzeby fanów marki.

W ramach kampanii wykorzystane zostaną różnorodne kanały komunikacji – telewizja, internet, radio, OOH, social media. Spoty reklamowe VIFON Bar oraz VIFON Uczelnia emitowane będą w stacjach telewizyjnych – od „głównej czwórki” po stacje PremiumTV, Polsat tematyczne, TVP Tematyczne i IDM. Za przygotowanie i zakup czasu antenowego w telewizji odpowiada dom mediowy Havas. Uzupełnieniem będzie silna kampania zasięgowa spotów na Youtube i na platformach VOD, oraz kampania typu Google Ads realizowane za sprawą agencji Performance Media. 

Dodatkowym wsparciem kampanii będą plakaty reklamowe (również pokazujące packshot nowego produktu VIFON Kurczak Pikantny) na nośnikach typu citylight należących do ClearChannel w największych polskich miastach, kampania sponsoringowa w radiu RMF FM i RMF Maxxx oraz aktywna promocja w social mediach, m.in. na Facebook’u i Instagramie, realizowana za pomocą agencji NaOko oraz zasobów własnych dystrybutora marki VIFON. 

Marka VIFON jest synonimem wyjątkowego i oryginalnego smaku oraz błyskawicznego i sycącego posiłku. Produkty VIFON z uwagi na szeroki wybór, wysoką jakość, nowości i poparcie rzeszy Konsumentów od lat plasują się na czołowych pozycjach w badaniach konsumenckich i sprzedażowych. 


Kreacje przygotowane na potrzeby kampanii VIFON Łatwe zupy można zobaczyć tutaj:

upload/redactor_images/320x350_2.jpg


ZOBACZ NASZE NOWOŚCI

VIFON PHO GA - zupa o smaku kurczaka w stylu wietnamskim
60g VIFON PREMIUM

Ramen - zupa o smaku sosu sojowego z wakame kubek
60 g VIFON PREMIUM

Zupa o smaku owoców morza w stylu tajskim
67 g VIFON PREMIUM

VIFON PHO BO - zupa o smaku wołowiny w stylu wietnamskim kubek
60 g VIFON PREMIUM