Strona używa plików cookies, więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.
Rozumiem

22.03.2018

Michel Moran. Mapa Smaków

TAN-VIET International S.A. wiosną 2018 roku zrealizował we współpracy ze znanym restauratorem i mistrzem kuchni, Michelem Moran oraz polskimi blogerami, pełen kulinarnych i podróżniczych inspiracji  program "Mapa Smaków".

Michel Moran zabrał widzów w kulinarną podróż po Wietnamie. Odwiedził dwanaście miast w poszukiwaniu prawdziwych smaków azjatyckiej kuchni i zapoznał widzów z kulinarnymi symbolami oraz spuścizną kolonializmu w Wietnamie. Sprawdził, czym smakują rzeki i morza oraz czy Wietnam to naprawdę kraj ryżu, herbaty i kawy, udowodniając, że może on być rajem nie tylko dla turystów ale też dla wegetarian. Razem z mieszkańcami odwiedził lokalne targi i ulubione bary, aby sprawdzić, co i jak jadają lokalsi w tym regionie świata.

Po powrocie do Polski, razem z zaproszonymi gośćmi, prezentował w każdym odcinku przepisy łączące smaki typowe dla Wietnamu z
ulubionymi daniami Polaków. Do studia zaprosił więc czołowych polskich blogerów, którzy wspólnie z nim przygotowali tradycyjne polskie dania z nutą orientu.

To jednak nie koniec podróży. Osoby zainteresowane oryginalną i smaczną dawką kulinarnych inspiracji z Michelem Moran mają wciąż szansę na powtórkę z wyprawy do Wietnamu. Wszystkie osiem odcinków "Mapy Smaków" oraz dodatkowe artykułyi i ciekawostki

dostępne są na stronie mapasmakow.onet.pl.

ZOBACZ NASZE NOWOŚCI

VIFON PHO GA - zupa o smaku kurczaka w stylu wietnamskim
60g VIFON PREMIUM

Ramen - zupa o smaku sosu sojowego z wakame kubek
60 g VIFON PREMIUM

Zupa o smaku owoców morza w stylu tajskim
67 g VIFON PREMIUM

VIFON PHO BO - zupa o smaku wołowiny w stylu wietnamskim kubek
60 g VIFON PREMIUM