Strona używa plików cookies, więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.
Rozumiem

18.06.2018

Laur Konsumenta 2018 dla VIFON i TaoTao

Marki VIFON i TaoTao, których dystrybutorem i importerem od 25 lat jest Tan-Viet International S.A., zdobyły w tym roku dwa czołowe miejsca w prestiżowym plebiscycie Laur Konsumenta, w swoich kategoriach. VIFON otrzymał Złoty, a TaoTao Srebrny Laur Konsumenta.

Prestiżowe wyróżnienia są efektem ogólnopolskiego badania klientów, w którym respondenci wskazali najlepiej postrzegane przez siebie marki, co potwierdziło, że kolejny rok z rzędu VIFON i TaoTao cieszą się rosnącą popularnością i uznaniem wśród polskich konsumentów.

VIFON, zdobywcę Złotego Lauru Konsumenta, Polacy doceniają za szeroką gamę smaków (16 zup) oraz opakowań (folia, miski, kubki, saszetki). Marka ma swoich wiernych fanów i jako odpowiedź na ich sugestie, została stworzona nowa linia zup pikantnych o smakach: kurczaka, pomidora, krewetek i wołowiny z curry. VIFON to także: dania błyskawiczne z makaronem ryżowym, pszennym i ryżem, które są gotowe do spożycia w kilka minut po zalaniu ich gorącą wodą. Ofertę uzupełniają pikantne sosy tajskie.

Srebrny Laur Konsumenta 2018 trafił do marki TaoTao, która w swoim portfolio ma m.in.: bezglutenowe makarony ryżowe, sosy sojowe, pikantne sosy chili i wiele innych produktów. Pomimo azjatyckiego pochodzenia mogą być one z powodzeniem stosowane do dań kuchni europejskiej, w szczególności polskiej.

Cieszymy się, że ciągła praca nad doskonaleniem naszych produktów oraz nieustanne starania, aby zachować ich wysoką jakość, zostały przez Państwa docenione. Mobilizuje to nas do dalszych działań, aby spełniać Państwa oczekiwania wobec VIFON i TaoTao.

ZOBACZ NASZE NOWOŚCI

VIFON PHO GA - zupa o smaku kurczaka w stylu wietnamskim
60g VIFON PREMIUM

Ramen - zupa o smaku sosu sojowego z wakame kubek
60 g VIFON PREMIUM

Zupa o smaku owoców morza w stylu tajskim
67 g VIFON PREMIUM

VIFON PHO BO - zupa o smaku wołowiny w stylu wietnamskim kubek
60 g VIFON PREMIUM